W wypadku kiedy zaproszenia zostaną już

karty bożonarodzeniowe
Savoir-vivre związany z zaproszeniami, podobnie jak inne oficjalne dokumenty, jest ściśle określony w zasadach etykiety.
Dla przykładu partnerzy osób zaproszonych na ślub zawsze muszą być uwzględnieni w zaproszeniu (zasada ta dotyczy nie tylko par małżeńskich i narzeczeńskich, ale również mieszkających razem.
Koperty z pojedynczym zaproszeniem wysyła się do małżeństw i par mieszkających razem na wspólny adres, ale do par nie mieszkających razem (np.
narzeczeństw) koperty adresuje się już podwójnie.
Istotne jest również, iż do zaproszeń ślubnych adresowanych tylko do jednej osoby dopisuje się formułkę wraz z osobą towarzyszącą.
W wypadku, kiedy zaproszenia zostaną już wysłane, a gość weselny, np.

zejdzie się z byłym partnerem etykieta dopuszcza ustne zaproszenie tej osoby.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaproszenia_ślubne

Odbiorcy kartek firmowych

Kartki firmowe produkowane są z myślą o różnej wielkości firmach.

Takie firmy zazwyczaj zatrudniają większą ilość pracowników, a wśród nich znajdują się osoby odpowiedzialne za przygotowywanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Odbiorcami kartek świątecznych są więc firmy prowadzące działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży różnego rodzaju przedmiotów i dostosowaniem ich do potrzeb klientów. Natomiast adresatami takich kartek pozostają poszczególni pracownicy takich firm, którzy mogą w ten sposób dowiadywać się o różnego rodzaju imprezach firmowych. Mogą oni korzystać z efektów pracy innych osób zatrudnionych w tej samej firmie i odpowiedzialnych za sprowadzanie tego rodzaju kartek.

Krótka definicja z Wikipedii.

Zaproszenia ślubne karty bożonarodzeniowe
Zaproszenia ślubne ? rodzaj zaproszenia związany z uroczystością ślubną, obecnie głównie przybiera formę papierowej karty, stanowiącej pisemne zaproszenie gości.
Jednak w przeszłości nade wszystko zaproszenie na ślub było przekazywane ustnie.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaproszenia_ślubne.

Widok do druku:

karty bożonarodzeniowe